Zvětšení prsou

Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy

Chcete se pyšnit hezkými a perfektně tvarovanými prsy? Šetřila na vás v tomto ohledu příroda? Není třeba věšet hlavu. Na naší klinice si totiž s tímto problémem poradíme a vy budete odcházet s poprsím, které jste si vysnila.
A nemusíte se bát – prsa zvětšená silikonem vypadají v případě vhodně zvolené velikosti a tvaru naprosto přirozeně.

A díky nově nabytému sebevědomí se budete cítit jistější jak v partnerských vztazích, tak i v práci. Budete si totiž mnohem více vážit sama sebe a budete umět lépe jednat se svým okolím.

Jak se postupuje při zvětšování prsou?

  • Při zvětšování poprsí se implantáty umisťují dvěma způsoby – pod prsní žlázu, nebo pod prsní sval. K samotnému vložení implantátu se používá řez dlouhý přibližně 3 až 5 centimetrů a vede se buď v podprsní rýze, okolo prsního dvorce, nebo případně i v podpaží. To, jakou cestou implantát vložíme vám, se společně domluvíme na konzultaci.
  • Použité implantáty tvoří silikonové pouzdro, které může mít různý tvar. Obvykle se používá klasický kruhový implantát, který si můžete představit jako různě vysoký bochánek. Stále častěji se však používají i jiné tvary (například takzvané kapkovité), které jsou velmi přirozené a rovněž se jim někdy říká anatomické.
  • Silikonové pouzdro se naplňuje fyziologickým roztokem nebo silikonovým gelem. V minulosti se objevily i pokusy naplnit prsní implantáty jinými médii (například palmovým olejem), ale bohužel se příliš neosvědčily. Vůbec nejžádanější a nejběžnější je u nás v současné době silikonový gel, který se pyšní nejpřirozenějším dojmem jak tvarově, tak i při doteku.
Konzultace

MUDr. Svatopluk Svoboda

Plastický chirurg

MUDr. Svatopluk Svoboda se právem řadí mezi nejzkušenější a nejvyhledávanější plastické chirurgy u nás. Této oblasti se věnuje již přes 40 let a za tu dobu prošlo jeho ordinací mnoho významných osobností.

V současné době provozuje kromě jiného soukromé sanatorium, kde je jeho pacientům poskytována špičková péče v oblasti plastické i estetické chirurgie.

MUDr. Svatopluk Svoboda

Objednávky ke konzultacím

724 107 104

Plastická a estetická chirurgie:
V Břízách 478, 285 00 Kolín ll

PO – ČT: 07:00 – 17:00
PÁ: 07:00 – 12:00

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.